HYLLSYSTEM ,"Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1900-talets mitt.

171987. HYLLSYSTEM ,"Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1900-talets mitt.

Bestående av 2 st väggskenor, 1+1 hyllplan och 1+1 skåp. Konsoler samt hyllplan längd 80, väggskenor höjd 198 cm.

Omfattande litage och repor, skador, skruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 093