SNICKARBÄNK, trä, 1900-tal.

SNICKARBÄNK, trä, 1900-tal.
171965. SNICKARBÄNK, trä, 1900-tal.

Längd 217, bredd 95, höjd 87 cm.

Omfattande slitage, sprickor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 837