PARTI GLAS, 9 delar bla Arabia, Kosta mm.

17193. PARTI GLAS, 9 delar bla Arabia, Kosta mm.

Högsta höjd 24,5 cm.

Slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 24,5 cm.

Slitage och nagg.

Antal besök: 578