EDITH GEERT. Stilleben. Olja på duk. Signerad E Geert.

171924. EDITH GEERT. Stilleben. Olja på duk. Signerad E Geert.

67x97 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67x97 cm.

Antal besök: 5 545