MATTOR, 2 st. röllakan, varav en signerad ILS, 200 x 142 cm, 231 x 84 cm.

171893. MATTOR, 2 st. röllakan, varav en signerad ILS, 200 x 142 cm, 231 x 84 cm.

Blå kanter mot vit botten.

Smärre slitage samt någon mindre smutsfläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå kanter mot vit botten.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 934