VAS, glas, Rune Strand och Lars Börnesson, Strömbergshyttan.

171890. VAS, glas, Rune Strand och Lars Börnesson, Strömbergshyttan.

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage och smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Antal besök: 3 922