BORDSLAMPA, Lenjo, Italien, 1970-tal.

171876. BORDSLAMPA, Lenjo, Italien, 1970-tal.

Orangelackerade, höjd ca 30 cm.

Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor.

Antal besök: 2 376