FÄLLSTOLAR ett par, "Bern", Gemla, 1900-talets första hälft.

171850. FÄLLSTOLAR ett par, "Bern", Gemla, 1900-talets första hälft.

Böjträ, träsitsar. Varav en etikettmärkt Gemla Diö.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 5 900