FÅTÖLJ, Bröderna Andersson, Ekenäs, 1900-talets andra hälft.

171813. FÅTÖLJ, Bröderna Andersson, Ekenäs, 1900-talets andra hälft.

Teak med dynor klädda i grönt tyg.

Bruksslitage. Lameller saknas. Delvis torr stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 858