VÄGGUR, C. L. Malmsjö, Götheborg, 1800-tal.

171699. VÄGGUR, C. L. Malmsjö, Götheborg, 1800-tal.

Sk lejaur. Urtavla i bemålat glas. Höjd 57 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 181