STEGPALL samt PICKNICKSET, AWAB och "Taffel"Sigvard Bernadotte, 1900-tal.
171622. STEGPALL samt PICKNICKSET, AWAB och "Taffel"Sigvard Bernadotte, 1900-tal.
4 glas, 4 tallrikar, 2 termosar och 3 förvaringslådor (varav en utan lock). medföljer gör även extra 4 tallrikar 4 muggar samt tre snapsglas av annan tillverkning.
Taffels låsning defekt. Spricka på lock.
Stegpall med omfattande slitage.