STEGPALL samt PICKNICKSET, AWAB och "Taffel"Sigvard Bernadotte, 1900-tal.

171622. STEGPALL samt PICKNICKSET, AWAB och "Taffel"Sigvard Bernadotte, 1900-tal.

4 glas, 4 tallrikar, 2 termosar och 3 förvaringslådor (varav en utan lock). medföljer gör även extra 4 tallrikar 4 muggar samt tre snapsglas av annan tillverkning.

Taffels låsning defekt. Spricka på lock.
Stegpall med omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 412