THURE WALLNER. "Positano, Ital." olja på pannå, signerad och daterad -61.

17156. THURE WALLNER. "Positano, Ital." olja på pannå, signerad och daterad -61.

24 x 33 cm.

Thure Wallner (1888–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 33 cm.

Thure Wallner (1888–1965)

Antal besök: 1 334