KANNA, fajans, troligen Holland, 1700-tal.

171557. KANNA, fajans, troligen Holland, 1700-tal.

Dekor med kineserier. Tennlock. Höjd 22 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 463