NOTSKÅP, engelsk modell, 1900-tal.

171503. NOTSKÅP, engelsk modell, 1900-tal.

Tillverkat i mahogny. 4 utdragbara lådor med tippbara framstycken. Intarsiainläggningar. Mässingsbeslag.
Höjd 92 cm, bredd 53 cm, djup 38 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 815