SYMASKINER 2 st, MYNT/SIGILLPRÄGLARE samt HÅLSLAGARE. Första hälften av 1900-talet.

17145. SYMASKINER 2 st, MYNT/SIGILLPRÄGLARE samt HÅLSLAGARE. Första hälften av 1900-talet.

2 symaskiner varav den större märkt Singer.
Mynt/sigillpräglare märkt Cartwright & Rattray 12 Brown St Manchester.
Hålslagare märkt A.B Tengwall Helsingborg Sweden.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 528