AMEDEO GENNARELLI. Efter. "Il Messaggio", skulptur i patinerad brons.

17144. AMEDEO GENNARELLI. Efter. "Il Messaggio", skulptur i patinerad brons.

Total höjd 43 cm.

Smärre slitage, mindre nagg på sockeln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 43 cm.

Antal besök: 1 529