STEN STURE SANDGREN. Skånegård. Olja på pannå, signerad S - N.

171357. STEN STURE SANDGREN. Skånegård. Olja på pannå, signerad S - N.

Motiv från Svedalatrakten
49x68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv från Svedalatrakten
49x68 cm.

Antal besök: 1 608