JÄRNSÄNGAR, 1 par, tidigt 1900-tal.

171196. JÄRNSÄNGAR, 1 par, tidigt 1900-tal.

Bredd säng 90 cm.

Slitage, ej varit monterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd säng 90 cm.

Slitage, ej varit monterade.

Antal besök: 863