ALBIN AMELIN. Göteborgs hamn, litografi, signerad.

171100. ALBIN AMELIN. Göteborgs hamn, litografi, signerad.

numrerad 101/360
50 X 70 cm.

blad något gulnat, ej examinerad ur ram.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

numrerad 101/360
50 X 70 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 2 662