TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, keramik, troligen Frankrike, 1900-tal.

171071. TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, keramik, troligen Frankrike, 1900-tal.

Höjd ca 62 cm.
Brunglasyr.
Obetydliga nagg/glasyravskrap.

Yt- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 62 cm.
Brunglasyr.

Yt- och bruksslitage.

Antal besök: 823