Matta, Kina, signerad, 160 x 106 cm.

170996. Matta, Kina, signerad, 160 x 106 cm.

Floralt mönster mot röd botten.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 684