KIKARE, Focus de luxe. TIDNINGSSTÄLL, stringtyp, 1950-tal.

170984. KIKARE, Focus de luxe. TIDNINGSSTÄLL, stringtyp, 1950-tal.

Etui i läder.
7x50
Tidningsställ, höjd 40, längd 36 cm.

Bruksslitage, rem på etui trasigt.
Benknoppar med sprickor, på tidningsstället, ett ben något böjt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etui i läder.
7x50

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 894