Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
GLASFÖREMÅL, 3 delar, SKÅL, "Savoy", Alvar Aalto, Iittala, SKÅL, Italien samt SKÅL, Wilke Adolfsson, signerad och daterad -97.
170946. GLASFÖREMÅL, 3 delar, SKÅL, "Savoy", Alvar Aalto, Iittala, SKÅL, Italien samt SKÅL, Wilke Adolfsson, signerad och daterad -97.
Höjd 7,5-12 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 7,5-12 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
658