TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, rotting, 1900-talets andra hälft.

170937. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, rotting, 1900-talets andra hälft.

Bord med glasskiva.
Soffa samt två fåtöljer.

Bruksslitage. Rotting och flätning med smärre skador. Glas med repor. Klädsel med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord med glasskiva.
Soffa samt två fåtöljer.

Antal besök: 711