KULO GREEN. olja på duk, "Sacre Coeur" signerad.

170887. KULO GREEN. olja på duk, "Sacre Coeur" signerad.

Motiv av Sacre Coeur. 52x35.

Kulo Green (1913–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av Sacre Coeur. 52x35.

Kulo Green (1913–1972)

Antal besök: 2 246