SERVIS, 146 delar inklusive fat,"Cadiz", Villeroy & Boch.

170880. SERVIS, 146 delar inklusive fat,"Cadiz", Villeroy & Boch.

8 mattallrikar,
14 djupa,
36 bordstallrikar,
2 skålar,
7 assietter,
30 tekoppar,
23 kaffekoppar,
26 kaffe/tefat.

3 mattallrikar med nagg på undersidan,1 st bordstallrik med värmeskada, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 mattallrikar,
14 djupa,
36 bordstallrikar,
2 skålar,
7 assietter,
30 tekoppar,
23 kaffekoppar,
26 kaffe/tefat.

Antal besök: 3 437