SKRIVBORD, teakfaner, 1950/60-tal.

170754. SKRIVBORD, teakfaner, 1950/60-tal.

Längd 130, bredd 70, höjd 73 cm.

Sliatge, repor, skador, solblekt, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 744