MATBORD, Skaraborgs Möbelindustri Tibro Sweden, 1900-talets andra hälft.

170748. MATBORD, Skaraborgs Möbelindustri Tibro Sweden, 1900-talets andra hälft.

Längd 137, bredd 90, höjd 71,5 cm, 2 st utdragsskivor á 60 cm.

Slitage, repor, skada på skivan, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 851