KRYDDBURKAR, 12 st, Karlskronas porslinsfabrik, 1900-tal.

17074. KRYDDBURKAR, 12 st, Karlskronas porslinsfabrik, 1900-tal.

Högsta höjd 21 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 21 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 481