METALLFÖREMÅL bland annat koppar, LJUSLYKTOR, 2 st, Bersbo, 1900-tal.

170720. METALLFÖREMÅL bland annat koppar, LJUSLYKTOR, 2 st, Bersbo, 1900-tal.

Kastruller med mera.

Slitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kastruller med mera.

Slitage, stötmärken.

Antal besök: 522