VÄGGUR, 2 st, Junghans och Noak, 1900-tal.

170718. VÄGGUR, 2 st, Junghans och Noak, 1900-tal.

Höjd 28-35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28-35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 195