KE BERGSTRÖM. Gammelstad Luleå signerad och daterad 1938.

170699. KE BERGSTRÖM. Gammelstad Luleå signerad och daterad 1938.

40 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 1 313