MÄRKLIN H0 svenska vagnar 4030 och två stycken 4524.3.

17068. MÄRKLIN H0 svenska vagnar 4030 och två stycken 4524.3.

En skadad originalkartong.

Smärre slitage, en 4524 med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

En skadad originalkartong.

Antal besök: 726