POLHELMSLÅS med NYCKEL, järn, 1700-tal.

170677. POLHELMSLÅS med NYCKEL, järn, 1700-tal.

Längd 6 cm.

Rost, slitage, en tand skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 6 cm.

Antal besök: 1 032