LÅS med NYCKLAR, 2 st, järn, 1700-tal.

170676. LÅS med NYCKLAR, 2 st, järn, 1700-tal.

Längd 6-23 cm.

Rost, slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 6-23 cm.

Antal besök: 590