BARS BERY. Tempera.

BARS BERY. Tempera.
1706393. BARS BERY. Tempera.

Kvinna med spegel. Signerad 38x34 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!
1706393. BARS BERY. Tempera.

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 460