PAPPERSKORG, brännmärkt Servex, 1900-tal.

170636. PAPPERSKORG, brännmärkt Servex, 1900-tal.

Höjd ca 33 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 33 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 613