PRISSTATYETTER, 4 st, i form av hundar, 1980-tal.

170630. PRISSTATYETTER, 4 st, i form av hundar, 1980-tal.

Höjd 13,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 627