LAMPBORD/RÖKBORD, 1900-tal.

LAMPBORD/RÖKBORD, 1900-tal.
170623. LAMPBORD/RÖKBORD, 1900-tal.

Orientaliserande dekor. Total höjd ca 163 cm.

Slitage, märken, skärm med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 563