VAS, flintgods, möjligen Josef Ekberg, Gustavsberg.

170606. VAS, flintgods, möjligen Josef Ekberg, Gustavsberg.

Grön lysterglasyr. Förgyllda detaljer. Undersidigt märkt.
Höjd 18 cm.

Förgyllning med nyansskillnader. Ej signerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Antal besök: 828