BERIT HAMMARBÄCK. "Grodd", etsning, signerad och numrerad 26/40.

170568. BERIT HAMMARBÄCK. "Grodd", etsning, signerad och numrerad 26/40.

20x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 010