ALLMOGEMÖBLER, mjökpallar 2 st, stol, 1900-/1900-tal.

170532. ALLMOGEMÖBLER, mjökpallar 2 st, stol, 1900-/1900-tal.

Pallar, tre ben och fyra ben, höjd 47-49 cm.
Stol med figursågad ryggbricka.

Kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 832