MATS MÅNSSON. "Lockbete III". Färglitografi/blandteknik. Signerad och numrerad 137/380.

170483. MATS MÅNSSON. "Lockbete III". Färglitografi/blandteknik. Signerad och numrerad 137/380.

Bildyta 59 x 43 cm.

Mats Månsson (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 59 x 43 cm.

Mats Månsson (Född 1945)

Antal besök: 2 135