Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ANN-CHRISTINE JENSMAR. "Dam med fårskinnstofflor", olja på duk, signerad Ann-Christine Jensmar.
170435. ANN-CHRISTINE JENSMAR. "Dam med fårskinnstofflor", olja på duk, signerad Ann-Christine Jensmar.
88,5 X 79,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
88,5 X 79,5 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 446