SOFFA, 18/1900-tal.

170410. SOFFA, 18/1900-tal.

Baljformad. Svängda ben. Längd ca 116,5 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
170410. SOFFA, 18/1900-tal.

Slitage och märken.

Antal besök: 846