Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
EMMA LILJEDAHL-ADLERZ. "Landskap I", olja på duk, signerad.
17039. EMMA LILJEDAHL-ADLERZ. "Landskap I", olja på duk, signerad.
46 x 33 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 33 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 136