Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Domherrar i träd med snö. Olja på duk. Signerad och daterad 1948.
170380. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Domherrar i träd med snö. Olja på duk. Signerad och daterad 1948.
37 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 55 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 220