Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJER, 1 par, bok med rutig klädsel.
170308. FÅTÖLJER, 1 par, bok med rutig klädsel.
1950/1960-tal.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1950/1960-tal.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
666