FÅTÖLJER, 1 par, bok med rutig klädsel.

170308. FÅTÖLJER, 1 par, bok med rutig klädsel.

1950/1960-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1950/1960-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 821