SERVISDELAR, porslin, Krister, Tyskland.

170296. SERVISDELAR, porslin, Krister, Tyskland.

12 mattallrikar. Kaffeservis för 12 personer.

Bruksslitage. Någon del med obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 170