CIGARETTASK samt SEDELKLÄMMA/BOKMÄRKE, silver, ska enligt medföljande intyg ha tillhört Greta Garbo, totalvikt 186 g.

170233. CIGARETTASK samt SEDELKLÄMMA/BOKMÄRKE, silver, ska enligt medföljande intyg ha tillhört Greta Garbo, totalvikt 186 g.

Ask från Gorham, Rhode Island USA, silver med träinredning, längd 10, bredd 8, höjd 4 cm.
Sedelklämma graverad G.G, längd 4 cm.

Repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, slitage.

Antal besök: 1 882